Kom op zaterdag 9 november om 16.30 uur naar de winkel in Haarlem voor de presentatie van het boek Onleesbare wereld van Rineke van Houten.
In Onleesbare wereld duikt Rineke onder in het leven van laaggeletterden. Ze sprak wetenschappers, onderwijsdeskundigen en beleidsmakers over de achtergronden van laaggeletterdheid, de desastreuze gevolgen ervan en hoe deze groeiende trend moet worden gekeerd. Daarnaast weet ze het vertrouwen te winnen van Trudi, Maarten, Helen en anderen, die haar openhartig te woord staan. Ze gidsen haar door hun wereld van schaamte, smoezen, trucjes en uitsluiting, maar ook van onderlinge verbondenheid.
De inloop is vanaf 16.15 uur, de boekpresentatie van Onleesbare wereld start om 16.30 uur. Rineke van Houten zal worden geïnterviewd door Brigit Kooijman. Hierna is er gelegenheid het boek aan te schaffen, te laten signeren en een drankje te drinken.
Datum en tijd: 9 november, 16:30 uur
Locatie: Athenaeum Boekhandel, Haarlem
Onleesbare wereld
In Onleesbare wereld duikt Rineke van Houten onder in het leven van laaggeletterden. Ze weet het vertrouwen te winnen van Trudi, Vincent, Helen en anderen. Voor eens laten ze haar toe in hun dubbelleven – onzichtbaar voor wie lezen en schrijven volkomen vanzelfsprekend is.